Forum! "Jak podwójnie zarobić na nieruchomościach"

0

Replies

Forum! "Jak podwójnie zarobić na nieruchomościach"

Zobacz cały artykuł.

Forum „Jak podwójnie zarobić na nieruchomości”

 

 

29 maja 2014 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej, na ul. Trębickiej 4 w Warszawie odbędzie się Forum poświęcone inwestowaniu w nieruchomości. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:45 i poprowadzi je Prezes firmy Property Value, Wiktor Dmochowski.

 

Inwestowanie w nieruchomości na wynajem w odsłonie, jaką proponuje Property Value Sp. z o.o. jest nową inicjatywą, która zyskuje coraz większe uznanie wśród osób chcących rozpocząć lub kontynuować w nieco bardziej nowatorskiej formie działania związane z inwestowaniem w rynek nieruchomości.

 

Wiktor Dmochowski poprowadzi spotkanie, na którym przedstawi główne założenia firmy Property Value oraz system edukacji. Uczestnicy Forum będą mieli okazję dowiedzieć się o szczegółach dochodowych strategii inwestowania w nieruchomości, m.in. jak nie płacić podatku od czynszu, w jaki sposób umiejętnie dywersyfikować ryzyko związane z posiadaniem nieruchomości pod wynajem, czy w końcu – dla kogo najlepsze są inwestycje w nieruchomości jako bezpieczna i pewna forma pomnażania zgromadzonych środków. Okaże się, że inwestowanie w nieruchomości jest możliwe już od 30 tys. zł. 

 

Wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Forum „Jak podwójnie zarobić na nieruchomości” zapraszamy do odwiedzenia strony www.propertyvalue.pl lub https://www.facebook.com/InwestowanieWynajem, na której znajdują się szczegóły spotkania. Do udziału w Forum można sie zgłosić na http://propertyvalue.pl/rejestracja-forum-property-value.html